Seriály

1. července 2011 v 16:06 | Leňaca |  Téma týdne


Seriály

"Zatraceně! To není fér!" Tak přesně takové to je, když vám skončí váš oblíbený seriál. Narozdíl od filmu, který prostě má jeden děj a končí a je konec, tak seriály jsou jiné, to titž běží a mají více dílů a trvají déle.

Takový Ženatý se závazky by se měl pouštět v kuse alespoň 3dny za sebou s přestávkama aby se člověk mohl vyčůrat a napapat.
Já mám ráda seriály, člověka to zabaví, během chvíle, kdy v televizi nic nedávají, ale pravda, když dávají v televizi Tísíc a Jedna noc, Ulice, Ordinace v růžové zahradě a další blbosti, člověk by chtěl nejraději plakat a vypíchnout si oči.
Abych moc neodbíhala, tak vám povím o jednom naprosto perfektním seriálu, který bohužel skončil... až moc brzy. Pokud totiž řeknete, že neznáte Seriál či knihy Hra o Trůny tak si pomyslím, že jediný fantasy co znáte, je ta fraška s názvem Stmívání.
Hra o trůny je nový fantasy seriál po Legend of the Seeker, který skočil po druhé sérii, kvůli nízké sledovanosti. Hra o trůny se naopak těší velké oblibě mezi diváky, což znamená, že mají otevřené dveře na další díly...ty však budou až příští jaro (já to nevydržím!! Já je chci hned hned hned!!!). Když sem viděla první díl, byla jsem nadšená ještě víc, než z traileru, Sean Bean si zahrál hlavní roli pěkně heroicky a rozhodně mu to slušelo víc než Bobromil z Pár Pařmenů (počkat! Boromir z Pána Prstenů). Během dalších týdnů, kdy sem čekala na to až budou díly vysílány a až k nim budou titulky sem pochopila, jak skvělý to je seriál a jak skvělé to musí být knihy a rozhodně si knihy seženu. Rozhodně bych některé věci udělala úplně jinak než hlavní postavy. Sansa je moc velký snílek. Já bych tedy vyhrožovala, že když jí Lady zabijí, tak si Jofreyho nevezme a tak. A když mi potom popravili Nedda Starka, vyjekla sem vyděšením a kousajíc si zuby sem musela vydržet další týden na nový díl.
A takové to je... to jsou seriály, chcete další a další díly a nemůžete se jich dočkat. Je to jejich jediná nevýhoda. Narozdíl od filmů si můžou mnohem lépe rozebrat děj.
I já mám zálusk na to natočit seriál, už mám nápad i plán, ale nebudu vám to říkat, nechte se řpekvapit =D, když se vše vydaří, tak se možná dočkáte toho ,že budete mít seriál i zde ;).
Tak co, jaký je váš oblíbený seriál? Taky byste si nejradši vyrvali vlasy čekáním na nové díly? Taky nesnášíte roční čekání na novou sérii?
A pro milovníky Game of thrones- Winter is coming.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | Web | 1. července 2011 v 17:08 | Reagovat

Oblíbený seriál nemám a vlasy si nervu z hlavy. Nejsem posedlá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.