Baráček

26. května 2011 v 10:22 | Leňaca |  Ostatní

Domek

Snad každý zná a miluje The Sims2, já také. Kromě mimopříběhů, máme úplně všechny datadisky k The Sims 2, který je podle mě stále lepší, než jeho nový bráška The Sims 3, který se mi na mém výkonném počítači seká a pomalu načítá. Radši si počkám, až se mi pěkně načtou Jednotlivé části této hry a mezitím si přinesu něco k snědku, než aby se mi to sekalo každou půlhodinu a začalo se to načítat.

Ale dost házení špíny. Dneska sem měla tvořivý den a anapdlo mě, postavit barák, a ne jen tak ledajaký, ale pořádnou villu, kterou si může dovolit tak maximálně Nečas a spol.

Dům je situovám v příjemném, tichém sousedství v blízkosti autobusové zastávky. Celá stavba je dobře osvětlena a má vlastní solární panely.
Vstupní místnost je situována do ččerné barvy, čímž se uvnitř udržuje teplo. Mnoho oken zajišťuje dostatek světla a celá místnost tím působí dojmem velkého prostoru. Dvoje skleněné schody vásn pak odvedou do dalšího patra.
Kuchyň je psotavena v oranžovo-červeném stylu, jako všechny ostatní pokoje, je i ona dobře prostětlená a působí útulným domáckým stylem.
Obívací pokoj je sestaven z teplých barev. Velká televize se 100hz vám umožní sledovat ten nejostřejší obraz a užít si zážitek z filmu stejně jako v kině. Velká HiFi Věž pak jistě zajistí skvělou zábavu, při párty s vašimi přáteli.

Venkovní terasa je něco naprosto zvláštního. Bazén uprostřed s ostrovy dodává terase zvláštní dojem.

Vydáme se do dalšího patra domu. Předsíň do které vedou schdoy je v kontrastu s místností dolní. Tato je narozdíl od spodní situována do bílé barvy, pro větší prosvětlení. Stejně jako místnost pod ní, působí díky mnoha oknům dojmem nedokonečnosti.

Rodina, která zde bydlí má odrůstající díveknu a její pokoj je vybaven přesně podle jejích představ.

ložnice rodičů je velmi prostorná a dobře prosvětlená. Oba z rodičů jsoufyzicky aktivní a proto chtějí ve své ložnici také dost velký prostor k cvičení.

Velká koupelna je v oddělené části domu a vede k ní široká lávka.

Samotná koupelna nikdy nemá nedostatek světla, velká vana je umístěna v prostoru a z celé koupelny je ndáherný výhled.Nenechte se zmást, okna jsou průhledná jen z vnitřní strany, zvenku jsou to tmavá zrcadla.
Kdo má chuť si zarelaxovat, v místnosti pod koupelnou se ukrývá velká výřivá vana.

Celý dům působí velmi futuristicky, je úsporný a je to jsitě krok vpřed ku pohodlněmu bydlení

nemohla sjem odolat napsat o tomto baráčku jako to dělají na různých webech a v časopisech. Přesto bych já osobně tam bydlet enchtěla, i když simíkům se tam hoodně líbí =D.

+ Pěkná stavba
+ Velká televize
+ Supr rádio

- Sakra... tolik oken? Kdo to bude umývat =D
- Lávka do koupelny? =D, ne jenom že v zimě by mi tam asi umrzly nohy a ruce, ale je to dost divné
- Velká zahrada, starost o ní by zabrala hodiny práce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denda Denda | Web | 1. června 2011 v 13:48 | Reagovat

Ahoj dáš mi prosím hlas v SONPostavu z TVD.Jsem tam s Caroline FOrbes.Ráda oplatím.Díky!!

http://tanya.blog.cz/1105/finalove-kolo-sutaze-o-najlepsiu-postavu-z-vampire-diaries-hlasuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.