rekapitulace roku

30. ledna 2011 v 12:26 | Leňaca |  Ostatní
ff

Rekapitulace

Rok 2010 je dávno za námi. A brzy bude i pro mne, jelikož za dva dny mne čekají 17narozeniny.

Rozhodla sjem se projít rekapitulaci loňského roku. Pokud máte zájem, podívat se co se vlastně loni událo tak čtěte dál.

Jaro

Na jaře moc možností nebylo, škola na kterou chodím strašně leze do času a nedává mi žádnou možnost k fantazijnímu využití. Vlastně mi skrooaž zakazuje jakoukoliv fantazii.
Přesto se mi však naskytla možnost, kdy sem mohla nafotit plemenného hřebce Reverenda, při tréninku.
hh

Léto

další v pořadí je léto, letní focení už přálo více, o čemž se můžete přesvědšit už v desingu, protože loďka byla vyfocená v létě na Rhodosu. Mohla bych sem dát nějakou další fotku z dovolené, ale rozhodla jsem se pro fotky mé kočky a psa. Obě jsou z různých období, zatímco Břéťa je foená v Červnu, bertík je focený na začátku Srpna.
bb
bbt

Podzim

A přeskočili jsme na podzim, i ten byl ke mne velmi vstřícný co se focení týče. Obvzláště proto, že se mi krásně zabarvily stromy v mém bydlišti a mohla sem si začít hrát se světlem. nakonec sjem ale spokojená s výsledky moc nebyla. Přesto vám sem ale dám dvě mé fotky. Jednu denní a druhou pěknou chuťovku při západu slunce.
trt
krv

Zima

Leden a Únor mi moc nepřáli, ale Prosinec nakonec zabodoval a já si mohla jít zafotit. A když už fotím, tak proč sem nedat fotku mého rodného města?
ml
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 eviisek eviisek | Web | 30. ledna 2011 v 13:35 | Reagovat

já jsem se neptala na názor vzhledu.. já jsme se ptala jak by ses cítil ty kdyby se ti to stalo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.