hrdá PRO CHOICE

5. prosince 2010 v 11:17 | Leňaca |  Nezařaditelné

wolf

PRO CHOICE

Možná to nevíte, na světě jsou dvě protiřečící si společnosti- Pro Choice a Pro life

Pro life je banda fanatiků, většinou křesťanů, kteří si myslí, že žena nemá žádná práva je to jen obal na rození dětí.

Pro Choice je skupina lidí, kteří bojují za práva žen rozhodnout se.

Pár takových proliferských fanatiků mi napsalo rozkošené vzkazy.

Já se s vámi o ně podělím i s odpovědí pro oba fanatiky, protože paní Eva, ta proliferská hvězda jasná se bojí negativního názoru pro-choice a mé vzkazy, ať sou jakkoliv slušné prostě nezveřejní a ještě mi zablokuje IP adresu na jejcih stránkách, protože přesně takhle pro-life funguje, cenzurou a lhaním.

eva
tak to je ona, ta hvězda jasná, jenž cenzuruje jakékoliv názory PRo-choice na svém webu
Jelikož ona nechce zveřejnit mé názory, protože nejsem proti potratům, ale pro ně. Odpovím jí laskavě tady:
1. Že je mi 16, ještě madam neznamená, že budu držet hubu a krok! To je asi váš proliferský názor, že mladí nesmí nic říkat aby neohrozili vaši snahu!

2. Komentáře plné vulgarit, inu, krom jediného, chcípnííí, tam nic vulgárního nebylo ,spíše bych řekla negativního a protestujícího, ale madam slovem 'vulgární' označuje 'nesouhlasný' komentář.

3. Vyhrožování napsáním našim mě opravdu rozesmálo, krom adres 2škol, do kterých sem chodila a chodím totiž nidke mou adresu nemají, maj sotva mé jméno a příjmení. Ani neví kudy a kdy se vracím domů, takže by mě ani nikdo nemohl přepadnout.

4. Že píší ve 23:30 nějakej komentář místo učení je orpavdu vtipné paní Evo, asi byste radši abych byla naprcaná a rodila někde na porodním sále mimíska že? No jo, prolifer jak vyšitej.

5. Nidky si nebudeme rozumět, dokud budete stará zapšklá proliferka, která si myslí, že žena je jenom nějaká slupka na děti! Starete se o svou vagínu a tu cizí nechte bejt!

hahah2
dalšího tu máme pana reheka z webu oné hvězdy jasné Evy, i jemu chci něco říct, ale paní Evička, ta proliferská hvězdička, mi to nedovolí, takže napíšeme tady, snad se to nějak dozví.
1. Rodiče už mi dávno neříkaj kdy mám jít spinkat a že mám spapat celou polívčičku, mám svůj život, nejsem maminčina vlezdoprdelka.

2. Ano toto mohu psát, protože sem tady, ale sem tady jenom díky tomu,že moje mamka byla před tím 2x na potratu, takže děkuji potratům za to, že sem tady.

3. Kdepak máte opsanou adresu? Vy myslíte školy? Hahaha, tak to mě dostalo. Jen se jich zeptejte, šupky dupky do toho, já se svých otevřených názorů nebojím vy fanatiku!
________________________________________________________________________________

Nakonec chci všem říct. Víte, když ste pro Choice, nemusíte být pro potraty, nemusejí se vám líbit, ale dáváte svobodu volby oné každé jedné ženě jak se rozhodně. Ale Pro Life, jim chce ničit životy, chtěla by nejraději všechny ženy někam zavřít a pravidelně oplodňovat aby bylo na světě plno mimísek, pro ně jsou důležité jen děti v děloze, když se narodí, tak ať je máma třeba odkopne, to už je jedno, hlavně že se narodilo.
Pro Life není žádná solidní skupina, všechny lidi se snaží přesvědšit odpornými fotografie děti, které ženy ptoratili třeba v 5měsíci, kvůli ohrožení svého života, nebo mělo dítě nějakou vadu!
Pro life nutí ženy rodit i MRTVÉ!! děti! Pro life zakazuje neplodným párům umělé otěhotnění!
Pro life NUTÍ ženy do toho, co chce pro life a to není dobře, proto já nepodporuji pro life, protože je to banda fnatiků chtějíc z žen udělat bezprávní objekty.
Pro life je i proti natikoncepci a nejspíš i proti kondomům. Nejradši by zršilo i sterilizaci!

Zazo Pro Choice do ničeho nenutí, dává právo rozhodnout se. Nehcceš na potrat? nechoď.. chceš na potrat? Jdi, ale dobře si rozmysli co děláš! ANO TAK JE TO SPRÁVNÉ! Žena přece není žádný inkubátor!

Navíc, zastánci pro life jsou přes mrtvoly, za oběť jim padl třeba zastánce potratů George Tiller, kterého brutálně zastřelili při mši. Ale to je nezajímá, hlavně že vyšilují kvůli údajnému vyhrožování jakési novinářce Marisce Orbán de Haas, která si však všechno vymyslela! A i kdyby nevymyslela, ji zastánci potratů nezavražili, jako Pro life zavraždila George Tillera!
pro choice
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janko Král Janko Král | E-mail | 5. prosince 2010 v 13:41 | Reagovat

Pokud někdo srovnává lidi co jsou proti a ti co jsou pro potraty měl by si uvědomit že právo zabíjet děti nám nikdo nedal tedy krom politiků.A ten kdo souhlasí s potraty věří že politici by pro nás snesli aji modré z nebe jsou to samí dobří lidé,ale skutečnost je ta že zákon který umožnuje potraty je pouze strana jedné mince,každý přece ví že to dělají jen proto aby získali více hlasů ve volbách.
Pokud se podíváme do dob kdy vznikali zákonykde se lidé řídíli tím co je správné tak potraty byly zakázány.
Dnes jsou potraty zakázány pouze v islámském světě kde podle zákonů Šaria je potrat zločin.A pokud se podíváme na na praxi tak muž který nesouhlasí s tím že jeho žena šla na potrat a zabila tím i jeho dítě může jí zabít a tím vykonat pomstu.A pokud jakýsi George Tileer podporoval potraty tak podle islamského práva si trest zasloužil.A co se týká vyhrožování novinářce Marisce O.de Haas tak by nikdo přece neměl být trestán a nemělo by mu být vyhrožováno zato že říká svůj názor je to princip demokracie uznávat názor druhých pokud tím nezasahuje do práv někoho dalšího.Holandsko se tak dostává na úroven Ruska kde jsou novináři píšící pravdu o potratech a také o dalších citlivých tematech rovnou zavražděny

2 Janko Janko | 5. prosince 2010 v 14:28 | Reagovat

O této dívce si myslím že vše co napsala ještě tak moc dobře nechápe.Není zlá ale pouze ovlivněná touhle dobou,kdy v televizi a ne internetě slyší jen samou lež a polopravdu.Některé věci si prostě ještě neuvědomuje.Ona si myslí že kapitalismus je ten nejlepší systém.Její teprva 16 a tak nemá důvod proč by se jí tato doba která by se v období vývoje lidstva dala nazvat jako materialní level neměla líbit.Dá si Hamburger k tomu půl litru koli a už jí vůbec nezajímá že půlka světa nemá co žrát.Na nový rok si poslechne pana prezidenta který jí ujistí že příroda se přecenuje a není to s ní tak vážné.Mnohem důležitější je přece uspokojit lidské potřeby.Jinými slovy pan prezident říká(jako že on to říká každý rok tak ani rok 2011 nebude vyjímkou)že nábytek který se dělá ze stromů které rostly desítky let a oni je vykácí jak kdyby za měsíc narostl celý les znova je potřeba přece měnit podle modních trendů a né podle životnosti a to sou věci které někří nechápou nechcou a nebo nemůžou pochopit.Pak si tahle dívka např. myslí že když je 21 století tak žena má právo na potrat,už ale nedomyslí,že tím zabije živé dítě

3 Janko Janko | 5. prosince 2010 v 15:11 | Reagovat

Souhlasím s paní Evou že potraty podporuje jen ten kdo natom těžce vydělává a nebo ten kdo tomu vůbec nerozumí a je pro něho lepší žít v iluzi.
Většinou jsou lidé podporující potraty prostě dementi a ženské které řeknou že šli na potrat protože prostě neměli možnost volby,ale skutečnost je taková že se tím pro ně stává všecko jednodušší.Možnost volby mají vždy.A je jen na nich jestli si zvolí možnost kdy při pohledu do zrcadla se na ně bude dívat vrah.Kdyby ženy věděli co je ve skutečnosti potrat,kdyby je většina lékařů neoklamala a všude by jim řekli čistou pravdu tak by na potrat žádná nešla

4 Lenacia Lenacia | 5. prosince 2010 v 15:34 | Reagovat

[3]: Ba naopak pane, co vy píšete o tom, že lidem v nemocnicích seberete důchod, to je nerozumné, vy si myslíte, že ste lepší než ti ostatní, že 16letá dívka nic neí! Ale já toho vím podstatně víc než vy! Je nalezen 5000let starý lékařský dokument o podání drog ženě, jenž vyvolává potrat. Napoleonova první žena byla také několikrát na potratu a to byla křesťanka.
Ano, dám si hamburgera a k tomu půl litru koly a nebudu při tom myslet na hladovějící lidi! Protože to, že nebudu jíst a budu anorektička jim opravdu nepomůže! To si dám ten hambáč a ty drubné které mi zbydou dám do kasičky na záchranu dětí v africe, která stojí vedle kasy.
Budu kupovat Ponyclub, protože z každého balíčku je odvádět příspěvek na staré a týrané koně! Protože i zvířata, mají právo na důstojný život!
Budu hlásat, že jsem pro potraty, protože každá žena má právo vlastní volby! Ani muž ji nesmí k ničemu nutit! On na to nemá právo! Naprcal ji on on  za to všehcno může tak by měl držet pysky a mít stažený ocas!

5 Jiřina Jiřina | 5. prosince 2010 v 16:21 | Reagovat

Janko, ty seš neskutečný zabedněnec. Interupcí se žádné dítě nezabíjí jen něco, co může mít potenciál dítětem se stát a o tom už se mluvilo na lidech.cz několikrát, takže už by sis to mohl konečně zapamatovat ;-)

6 Ivana Ivana | 5. prosince 2010 v 17:50 | Reagovat

Já toho Janka znám taky z diskuze.Mele páte přes deváte a pak z toho udělá guláš,který se snaží lidem servírovat.Ikdyž v některých věcech má pravdu tak když je zmíchá s hovadinama o potratech vypadá to celé že je padlý na hlavu.A žádný křesťan to není to vím zcela určitě :-D jsem si s ním chvíli psala.Podle mě akorát ženy využívá.Ze začátku udělá dobrý dojem pak zjistí,jestli má šanci ženu přemluvit.Mě lákal na sex přes webku a když jsem mu řekla ne tak už se se mnou nebavil(ale aspon není sprostý).Vlastně ani nechápu proč se k potratům vyjadřuje tímhle způsobem,podle mě mu natom totiž vůbec nezáleží

7 fernanda fernanda | 17. prosince 2010 v 20:56 | Reagovat

Lenacio, ráda bych taky napsala svůj názor k tomuto článku. Nemyslí, si, že by pro life byla pouze banda fanatiků, navíc pro life nejsou pouze křesťané a ani kresťan nerovná se fanatik. Pro life nepovažuje ženy  jen za obal narození dětí. Rozumní pro life nejsou proti plánování mateřství jako takovému, ale pro již počaté děti chce lidská práva, aby byly také vnímány jako lidi. Pro pro life je prostě právo na život dítěte důležitější než právo na pohodlí ženy (je na tom snad něco fanatického?), ale jejich životy jsou si rovnocenné. Není pravda, že prop life nutí ženy pořád rodit, to žádný pro life neříká. Odmítání antikoncepce je pravdou, ale je to kvůli tomu, že pro life považují antikoncepci za abortivní (zárodek se nemůže usadit v děloze), ne kvůli tomu, že by ženy měly pořád rodit. Navíc jsou k dispozici i jiné možnoszi antikoncepce - kondom, přerušovaná soulož - ale to není moc spolehlivá. Navíc i pro choice funguje cenzurou a lhaním, už jen to, jakým způsobem píšou o problematice dnešní noviny. Pro life ženám neničí životy - naopak zastává názor, že když žena nepůjde na potrat, bude to i pro ni lepší řešení. Navíc děti nejsou důležité jen v děloze, prolife pomáhá i ženám v těžkých sitauacích s už narozenými dětmi. Pro choice pořád tvrdí, že jim jde o svobodné rozhodnutí ženy, ale nedělají nic proto, aby té ženě v její situaci pomohli, aby si dítě nechala, když ho vlastně chce, jen svoji situaci vnímá jako těžkou nebo extrémní. A s postabortivním syndromem musí ženám pomáhat zase ti !fanatičtí" pro lifeři, myslím, že pro choice to vlastně nezajímá. Hlavně že byla uplatněna svoboda volby. Někdy mi pro choice, jako by jim šlo jen o potraty za každou cenu, aby nebyl populační růst příliš velký.
A nevím, proč ti vadí fotografie dětí potracených v 5.měsíci, sice u nás se to tak často neděje, ale je to realita a s tím nic nenaděláš. S tím umělým oplodněním je to tak, že pro life uznává život už od početí a při umělém opladnění je ničeno mnoho již počatých embryí.
No a přes mrtvoly jdou i zastánci pro choice, navíc vražda George Tillera byla spíše dílem fanatika, který snad ani nebyl pro life. Např. v září 2009 byl brutálně zavražděn pro life aktivista Jim Pouillon, v témže roce napadla ženu v 6.měsíci těhotentství protestující před potratovou klinikou zastámkymě potratů, mnoha potratovým aktivistům je vyhrožováno smrtí, lae to se v českých médiích nedozvíš. Nemyslím si, že by Mariska Orbán de Haas lhala, vždyť ty sama jsi psala odpůrkyni potratů, ať chcípne.
Mimochodem,jak se stavíš k redukci dvojčat nebo k redukci pohlaví? Jsou to rozhodně častější důvody k potratu než zdravotní důvody nebo znásilnění. Nejčastěji se potraty dělají vdaným ženám, které už mají děti, takže většinou jsou docela dobře dopbře zaopatřené.
J8 osobně většinu důvodů k potratu prostě nemůže pochopit, prostě vnitřně cítím, že je to špatně a nevychází to z náboženství. To dítě, které se při potratu zabíjí, už v té době něco možná cítí a vnímá. Je vědecky potvrzeno, že už v prenatálním období dítě vše dobře vnímá a děti matek, které se rozhodovaly o potratu jsou psdychicky labilnější.
Proč vlastně newnávidíš nenarozené děti? Chválíš se tu, že jsi tady díky tomu, že tvoje matka měla před tebou 2 potraty. Tobě nikdy nebylo tvých sourozenců líto, nikdy jsi je nepostrádala? Zkus se nad tématem potratů víc zamyslet, možná ti později dojde, jak jsou hrozné, ale nejspíš ne.

8 Maftík Maftík | Web | 27. prosince 2010 v 13:36 | Reagovat

Aha, tak Orbán de Haas si prý všechno vymyslela. A teď tu o kůzlátkách, prosím ...

Jinak doporučuji přečíst komentář z 05. 12. 2010 - 17:19 zde: http://pro-zivot.pise.cz/25475-komentare.html

9 Leňaca Leňaca | 3. ledna 2011 v 20:15 | Reagovat

[7]:sama jsi psala odpůrkyni potratů, ať chcípne: A víš, že sjem jí tam potom psala plno NORMÁLNÍCH, SLUŠNÝCH, INTELIGENTNÍCH komentářů, které však mazala a dala mi  blokaci IP? A to jen proto, že mé názory byly PRO POTRATY??!!

Pro pro life je prostě právo na život dítěte důležitější než právo na pohodlí ženy: Na tom je fanatického až až! Žiju snad ve středověku, abych skončila na ulici, nebo v ghetu, protože MUSÍM porodit dítě??? Já má mradši pohodlí a klidně budu pro všechny Prolifery rozmazlená svině!!!

pro life považují antikoncepci za abortivní (zárodek se nemůže usadit v děloze): Já považuji Antikoncepci za skvělou věc na dovolené, nebudu krvácet a věčně běhat na záchod s tamponem v ruce a v noci se bát, jestli mi neproteče vložka.

zastává názor, že když žena nepůjde na potrat, bude to i pro ni lepší řešení: ONI ONI a ptaly se třeba mé kamarádky Terezy? Ta byla na ptoratu na jaře a je naprosto v pohodě a víš co? Ty fanatici jí furt píšou, že má pochroumanou duši a furt jí píšou co zlého udělala, DOSLOVA SE SNAŽÍ JÍ POSTABORTIVNÍ SYNDROM NAVODIT!!!

A nevím, proč ti vadí fotografie dětí potracených v 5.měsíci: je to vnucování názoru, je jansé, že dkyž tohle ukážou na veřneých místech, nejlépe co nejblíže záckladních škol a školek, aby to viděly malé 7leté holčičky!! A to je podle mě doporné. Já proti nim nic nemám, ale také by vám nebylo příjemné, kdybych vám ukázala malé hříbš na jatkách s krkem probodnutým tyčí... Začnete se tu ohánět "Ale to není to samé"  je to to samé!!! nechápu ty trapné ubožáky, kteří říkaj  že člověk je TVOR ROZUMOVÝ  zvíře TVOR NEROZUMOVÝ! Kůň ma IQ na úrovni 4letého dítěte, je legáln ízabíjet 4leté dítě? Ne není, ale kůň má takové IQ a když jej UŽ NAROZENÉHO A ŽIVÉHO zabíjí bolí ho to 1000000víc než plod v děloze!!!!

při umělém opladnění je ničeno mnoho již počatých embryí: A při menstruaci a masturbaci zase umírá plno MOŽNÝCH dětí, z několika miliard spermií taky jeno mjedna oplodní vajíčko... Navíc, je od nich VÍCE NEŽ SOBECKÉ prát lidem možnost mít VLASTNÍ dítě... v dětských domovech jsou tisíce cigánů a postiženýc hdětí,a le ty nidko nechce ani oni NEfanatiční PRO LIFEŘI všichni chtěj JE ZDRAVOUČNÁÁÁÁÁÁÁ KRÁSŇOUČKÁÁÁÁÁÁÁ BĚLOUČKÁÁÁÁÁÁ MIMÍÍÍÍÍSKÁÁÁÁÁÁÁÁ :-?

Mimochodem,jak se stavíš k redukci dvojčat nebo k redukci pohlaví?: redukce dvojčat jde mimo mě, vím že se dělá redukce trojčat a to i schvaluji, člověk není stavěn k tomu, aby měl tolik dětí, i plnokrenvým kobylám se dělá redukce dvojčat...
Redukce pohlaví je hlavně v číně a tam za to může hlavně vláda, do toho já nevydím, jen vím, že hold větší váhhu má syn.

Nejčastěji se potraty dělají vdaným ženám, které už mají děti, takže většinou jsou docela dobře dopbře zaopatřené: Jistě že jsou, ale maj už děti, chtějí pro děti to nejlepší, chtějí se jimv ěnovat a dát jim co chtějí... já nevím, jestli to víš, ale čím víc dětí tím méně času mohou pracující rodiče každému z nich věnovat maj méně peněz na to dětem dát to co chtějí. Navíc jso uto ženy po 40 kdy je těhotenství vysoce rizikové!!!

Je vědecky potvrzeno, že už v prenatálním období dítě vše dobře vnímá a děti matek, které se rozhodovaly o potratu jsou psdychicky labilnější: Takže přísně zakázat ženám o něčem takovém uvažovat, místo abys byl rád, že na ptorat nešla ještě jí to budeš vyčítat?!!! Jen tak mimochodem, víš že Pro Live nabádá ženy k tomu, aby rodili i MRTVÉ děti!!! To je odpornost! Ne jenom, že budeš trpět na porodním sále, ale ještě k tomu mrtvolu!!!

Tobě nikdy nebylo tvých sourozenců líto, nikdy jsi je nepostrádala?: Já mám starší sestru ,ta mis tačí. Když o tom přemýšlím, dochází mi, že sem tady ani nemusela být!!! To je přece strašné!!! Ale já věřím v duše, tělo je jen schránka na duši, duše do těla vstoupí, když se narodí (něco jako AVATAR)... Takže já před tím mohla mít 2tělesné chránky, ale mám až tuhle.

možná ti později dojde, jak jsou hrozné: Nesouhlasím. Hrozné je, když kluci opijí kočku, pak na ni pustí bojového psa a nakonec jí rozšlápnou lebku. Hrozné je, dkyž na tachovsku nechaj ubohou fenku venku s vyhřezlou pochvou. Hrozné je, když někdo přiváže psa těsně na řetěz až mu přiroste k tělu a pod řetězem mu hnisá maso... tihle nebožáci se narodili ale ti jsou všem ukradení! Jsou kradení těm stvořením, kterým někdo říká 'TVOR ROZUMOVÝ'

10 Wilda Wilda | 31. ledna 2011 v 14:34 | Reagovat

Seš ubohá, psát cizím lidem na blog takovéhle věci. Měli by tě někam zavřít. Jestliže tohle děláš, jsi pouze trapná a nevyspělá, což jde vidět na první pohled. Jeden by řekl že v 16 letech už se dospívá, no, zřejmě jak u koho že?

11 Leňaca Leňaca | 4. března 2011 v 19:38 | Reagovat

[10]: prosimtě zavři ten svůj zobák, děláš tady úplně to samý!

12 messenger messenger | 12. prosince 2014 v 20:36 | Reagovat

[11]: Vy zavřete ÚSTA. Z vašich zvrácených názoru usuzuji, že nad vámi by i MUDr Nešpor kroutil hlavou. Podporujete zabíjení těch nejbezbrannějších dětí, a za to se chodí do pekla.

13 Leňaca Leňaca | 4. července 2015 v 0:42 | Reagovat

[12]: peklo neexistuje.
Vy ste zbabělec, tkerý se bojí ukázat svůj web, zase někdo z lide.cz nebo z doskutnici.cz hádám.
Tyhle otravné kecy mě i po tolika dlouhých letech tak serou,  že mám sto chutí schválně otěhotnět a jít schválně na potrat a roztroubit to do všech médií co existujou!

14 Buy College Essay Buy College Essay | E-mail | Web | 4. února 2018 v 5:56 | Reagovat

college paper writing service <a href="https://paperwritingservice.us.com">professional paper writers</a> paper writing service <a href=https://paperwritingservice.us.com>pay someone to write paper</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.